Autoryzowany dealer Yamaha

Serwis

Praca

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Poszukujemy doradcy serwisowego!

Autoryzowany serwis Yamaha poszukuje pracownika na stanowisko doradca serwisowy / sprzedawca części .

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bezpośrednia obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami;
  • efektywne wykorzystanie możliwości technicznych i przerobowych serwisu;
  • sprzedaż części zamiennych do motocykli;
  • wystawianie dokumentów sprzedaży usług;
  • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży usług i część zamiennych;

WYMAGANIA:

  • umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta;
  • doskonała znajomość budowy motocykli;
  • mile widziane doświadczenie w pracy z Klientami;
  • mile widziane prawo jazdy kat.A.;
  • gotowość do poszerzania wiedzy;
  • dyspozycyjność;

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV ( najlepiej w formacie pdf) na adres praca@wawrosz.com .

Koniecznie z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.